فروشگاه پارس تجارت

این فروشگاه به جهت ارتقای آموزش در زمینه های مختلف مدیریتی و تجاری فعالیت دارد. از آنجائیکه بسیاری از جزوات و کتب موجود در بازار بیشتر جنبه تئوری دارد برآن شدیم تا نسبت به تهیه جزوات و مطالب آموزشی و کاملا کاربردی اقدام نماییم. مطالبی که اساس و پایه آن بر مبنای علم و تجربه تهیه شده است

درباره ما


این فروشگاه به جهت ارتقای آموزش در زمینه های مختلف مدیریتی، تجاری و بازرگانی فعالیت دارد. از آنجائیکه بسیاری از جزوات و کتب موجود در بازار بیشتر جنبه تئوری دارد برآن شدیم تا نسبت به تهیه جزوات و مطالب آموزشی و کاملا کاربردی اقدام نماییم. مطالبی که اساس و پایه آن بر مبنای علم و تجربه تهیه شده است.

در این سایت نه تنها ما نسبت به ارتقای سطح آگاهی هم وطنان اقدام مینماییم بلکه درصدد هستیم تا روشهای ایجاد یک درآمد مناسب، و نیز ترتبیت متخصصین با اطلاعات مفید را به نمایش بگذاریم.

آنچه که امروزه بلای جان فارغ التحصیلان کشورمان شده است بی تخصصی است. در واقع به عینه شاهد فاصله بسیار زیاد دانشگاه با صنعت هستیم. و ما مایل هستیم در حد توان خود و در زمینه هایی که دارای تخصص هستیم این فاصله را پر کنیم! چگونه؟

با اتکا به تجربیات چند ساله خود آنچه را که سالیان سالیان آموخته و تجربه کرده ایم به بیان ساده در اختیار سایرین قرار داده تا نسل بعد از ما بیاموزد که زکات دانش پراکندن آن است.

در نهایت کاری که ما انجام میدهیم باعث افزایش روزافزون دانش فارغ التحصیلان شده به نحوی که بتوانند برای آینده کاری خود و یا کسب و کار شخصی خود توانایی و کارآیی لازمه را در خود ایجاد نمایند.

به امید آن روز

مدیر فروشگاه

 

وبلاگ ما : parstejarat.rozblog.com

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما